Пневморозподільники БВ64-13М, БВ64-14М, БВ64-15М з різьбовим приєднанням до пневмолиниям, четырехлинейные двопозиційні з двостороннім електромагнітним керуванням, пневматичним поверненням призначені для зміни потоків стислого повітря в пневматичних приводах загального і спеціального призначення.
Пневморозподільники В64-23М, В64-24М, В64-25М з різьбовим приєднанням до пневмолиниям, четырехлинейные двопозиційні з одностороннім електромагнітним керуванням, пневматичним поверненням призначені для зміни потоків стислого повітря в пневматичних приводах загального і спеціального призначення.
Пневморозподільники В63-13М, В63-14М з різьбовим приєднанням до пневмолиниям, четырехлинейные двопозиційні з одностороннім і двостороннім пневмоуправлением і пневматичним поверненням призначені для зміни потоків стислого повітря в пневматичних приводах загального і спеціального призначення.
Пневморозподільники ПВ64-23М, ПВ64-24М, ПВ64-25М, ПВ64-13М, ПВ64-14М, ПВ64-15М пневморозподільники з одно - і двостороннім електроуправлінням виготовляються відповідно з стикових приєднаннями до пневмолиниям.
Пневморозподільники П-Р13П-..., трилінійні, двопозиційні з умовним проходом 12; 16; 20; 25; 32 і 40 мм з пневматичним одностороннім управлінням і пружинним поверненням у вихідне положення призначені для комутації пневматичних сигналів у пневмоприводах різного призначення, розраховані на роботу з циліндрами великих діаметрів (до 250 мм), забезпечуючи високі швидкості переміщення штока циліндра.
Пневморозподільники пятилинейные з двостороннім електроуправлінням (з двома електромагнітами ) 5Р2-232-...2, 5Р2-331-...2 застосовуються для зміни напрямку та перекриття потоків стислого повітря в пневматичних приводах і системах управління.